2 – 4 липня 2019 року в м. Києві відбудеться всеукраїнський молодіжний форум «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

Дата: 20.05.2019 16:39

2 – 4 липня 2019 року в м. Києві відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум “Саміт проактивних “Б.У.М.” – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй”.

Організатори – Міністерство молоді та спорту України спільно з Київською міською державною адміністрацією та ГО «Українська Академія Лідерства».

Вік учасників: від 16 до 18 років

Програма складає три блоки: “Бажай”, “Удосконалюй”, “Мотивуй”, під час яких буде проведено лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

Для підтримки ефективної й надійної взаємодії учасників з організаторами та між собою було створено онлайн-платформу, де комунікація буде відбуватися до, під час і після заходу.

Для участі в заході необхідно до 01 червня 2019 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:

Контактна особа: Стефанків Юлія, тел.: +380957219172, e-mail: yuliastefankiv@gmail.com.