Відкриття футбольного майданчика із штучним покриттям у с.Бортятин

Дата: 07.07.2019 16:43

7 липня у с.Бортятин відбулось урочиста посвята та відкриття футбольного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям. Урочиста частина розпочалася із слів міського голови Олега Станкевича. Також слова вітання висловили запрошені гості, серед яких: Народний депутат України Ярослав Дубневич, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк,  депутат Львівської обласної ради Євген Буба та Михайло Ковалів, голова Мостиської районної державної адміністрації Степан Буняк.

Гості вислови щирі вітання та побажали дітям наполегливо йти до мети і досягати гарних спортивних результатів.

Вартість цього футбольного майданчика 1млн. 480 тис.грн. (780 тис.грн було виділено міською радою, інша частина- 700 тис.грн кошти державного бюджету)

У 2017 році у м.Судова Вишня був відкритий такий самий майданчик. У перспективі, на наступні роки заплановано будівництво такого майданчика у с.Дмитровичі.

Важливо:Поряд із футбольним майданчиком також завершується встановлення спортивних тренажерів.

Фото: Оксани Мазур