ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні землекористувачі!

Судововишнянська міська рада повідомляє, що відповідно до статті 206 Земельного кодексу України та ст.269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним. Об’єктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв та землекористувачі.

Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст.281 і ст.282 ПКУ.

Одночасно повідомляємо:

Для отримання повідомлення на сплату земельного податку або у разі зміни власника земельної ділянки звертатися до міської ради (кабінет землевпорядника).

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до 30.08.2019р.

Вдячні Вам, шановні мешканці, за розуміння та вчасно сплачені податки!