Гості з Полтавщини побували з пізнавальним візитом у Судововишнянській ОТГ.

Дата: 30.10.2019 12:45

Учасники дитячої хорової студії «Янголи з небес» при Полтавському міському будинку культури разом з керівником Олександрою Горай та настоятелем храму Св.Архистратига Михаїла м.Полтава Олександром Гораєм відвідали Судовишнянську громаду.

Поїздка тривала три дні. Із 27 по 29 жовтня 2019 року.

У перший день свого візиту діти ознайомились з творчістю народних колективів Народного дому м.Судова Вишня.  Згодом полтавчани побували у м.Львів, а саме  ?  на Високому замку та центральній частині міста. Третього дня вони відвідали церкву Святої Трійці у м.Судова Вишня, де почули про історію міста, видатних постатей Судововишнянського краю, різні релігійні конфесії, які функціонують у місті. Опісля отці Олександр Горай та Іван Тиндик відправили спільний молебень. Приємні та позитивні емоції викликали пісні у виконанні юних хористів. Зустріч завершилась обміном подарунків.

Висловлюємо подяку за підтримку та сприяння  ознайомчого візиту депутату Львівської обласної ради Євгену Бубі, Людмилі Шот, Андрію Івашку, Дмитру Лютку, Ігорю Тиндику,  Ірині Квик та колективу Народного дому м.Судова Вишня.

Більше фото за посиланням: