ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ МІЖРЕГІОНАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ. (ДО 12 листопада 2019 року)

Дата: 06.11.2019 17:38

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області повідомляє про те, що Міністерство юстиції України оголосило конкурс на зайняття вакантних посад начальників новостворених міжрегіональних управлінь та затвердило умови його проведення, зокрема – загальні та кваліфікаційні вимоги, вимоги до компетентності та професійних знань, а також утворило Конкурсну комісію щодо проведення конкурсу на зайняття посад заступників начальників міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції – начальників Управлінь забезпечення примусового виконання рішень та їх заступників.

Конкурсну комісію очолив перший заступник Міністра юстиції Євгеній Горовець.

За результатами конкурсу буде визначено начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів); начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ); начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький); начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ); начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми); начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро); начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса); начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Перший етап конкурсу – тестування – відбудеться 18 листопада 2019 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців.

Заяви від охочих взяти участь у конкурсному відборі приймаються до 12 листопада 2019 року включно.

З умовами проведення конкурсу ви можете ознайомитись на сайті за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/konkurs-na-posadi-kerivnikiv-mijregionalnih-teritorialnih-organiv-ministerstva-yustitsii-ukraini-ta-ih-zastupnikiv-6345.