Судововишнянська громада привітала ветерана Великої Вітчизняної війни Фекляєва Федора Миколайовича з Днем Перемоги!

Дата: 08.05.2020 14:46

У День пам’яті та примирення 08 травня 2020 року міський голова Олег Станкевич від імені усіх мешканців Судововишнянської громади привітав жителя міста Судова Вишня ветерана Великої Вітчизняної війни Фекляєва Федора Миколайовича!

Важливо відзначити, що цьогоріч учаснику бойових дій виповнилось 93 роки. Він є у нашій громаді єдиною людиною, яка була очевидцем цих воєнних подій.

З нагоди такого пам’ятного дня Судововишнянська міська рада вручила ветерану подарунок та виділила фінансову грошову допомогу.

Щиросердно бажаємо Федору Миколайовичу міцного здоров'я, добра й благополуччя.

Ми схиляємо голову перед усіма, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні.

З нагоди Дня Перемоги бажаємо усім миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Тільки разом, у порозумінні та злагоді, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну!