18 вересня 2020 року в Народному дому м. Судова Вишня відбудеться показ фільму В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе»

Дата: 16.09.2020 10:20

ДОВІДКА:

Фільм складається з двох частин: у першій Леся Гонгадзе розповідає про власне життя, дитинство, знайомство з майбутнім чоловіком, одруження тощо, у другій — про свого сина і те, як вони жила після його зникнення, про намагання дізнатися правду. У кадрі також з’являються родичі пані Лесі, сусідки. Усі вони доповнюють її образ власними словами. Крім того, серед коментаторів також журналіст й історик Вахтанг Кіпіані, історик Маріам Лордкіпанідзе, юрист Петро Рабінович, патріарх Любомир Гузар та інші. Їм же відведена інша роль. Вони скоріше доповнюють суспільну, історичну картину подій, а не образ Лесі Гонгадзе, одна це дає змогу зрозуміти глядачеві, чому вони так чи інакше почувалася, чому у неї ті чи інші враження.