Інформаційна кампанія щодо профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації.

Дата: 06.10.2020 12:35

Соціальний відеоролик «Stop Sexting» розроблений з метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації.

#Stop_sexтинг - це інформаційно-освітня кампанія, яка створена у 2018 році з метою захисту українських дітей від сексуального насильства в Інтернеті. Зі збільшенням доступу дітей до Інтернету, більш поширеними стають і онлайн злочини сексуального характеру щодо дітей. Мета злочинців - приватні фото, гроші та особисті зустрічі з дітьми. Часто самі підлітки надсилають один одному свої інтимні фото, що спричиняє кібер булінг та булінг в школі.

stop-sexting.in.ua - інформаційно-освітній портал для дітей, батьків та освітян щодо захисту дітей від сексуального насильства в Інтернеті.