Фото без опису

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

 

      20- 26 листопада 2020р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 77 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них: 2 заклади громадського харчування, 52 об’єкти торгівлі продовольчими  товарами, 8  об’єкти  торгівлі промисловими товарами, 3 дошкільні навчальні заклади, 5 школи, 1 одиниця громадського транспорту, 5 аптек та 1 лікувально-профілактичний заклад.

        За результатами виявлених порушень складено 3 протоколи відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм. Серед порушників виявлено суб’єктів господарювання: у 2-х продовольчих магазинах та 1 стосовно громадянина.

      Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей. 

    Держпродспоживслужба Львівщини спільно з працівниками Національної поліції продовжує перевірки з дотримання карантину «Вихідного дня».

  Більшість перевірених суб’єктів господарювання дотримуються карантинних обмежень щодо заборони роботи у вихідні дні.

  З метою моніторингу карантинних обмежень робота мобільних груп триватиме і в нічні години – з суботи на неділю.
     Закликаємо керівників суб’єктів господарювання та громадян дотримуватись правил загальнодержавного карантину та протиепідемічних обмежень щодо карантину “вихідного дня”, який діє з 14 листопада до 30 листопада 2020 року!