Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

27 листопада - 02 грудня 2020р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 85 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них: 12 заклади громадського харчування, 45 об’єкти торгівлі продовольчими  товарами, 9  об’єкти  торгівлі промисловими товарами, 3 дошкільні навчальні заклади, 4 школи, 2 одиниці громадського транспорту, інші - 10.

За результатами виявлених порушень складено 1 протоколи відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм. Серед порушників виявлено суб’єктів господарювання: у 1-му промисловому магазині та 6 при порушенні маскового режиму стосовно громадян.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.

Щоб уберегтися від захворювання необхідно дотримуватися ряду простих протиепідемічних заходів: користуватися захисними масками та антисептиками, дотримуватися соціальної дистанції, уникати місць масового скупчення людей!