Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень 18-24 січня 2021

Дата: 24.01.2021 16:31

18-24 січня 2021р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 255 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 30 закладів громадського харчування, 80 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами,  89 об’єктів  торгівлі промисловими товарами, 1 дошкільний навчальний заклад, 10 одиниць громадського транспорту, 16 перукарень, 2 аптеки, 2 релігійних заходів, інші об’єкти - 25.

За результатами виявлених порушень складено 11 постанов

відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах, місцях масового скупчення людей.