Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень  01-07 лютого 2021р. ф

Дата: 08.02.2021 00:42

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

01-07 лютого 2021р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 127 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено:16 закладів громадського харчування, 60 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами,  30 об’єктів  торгівлі промисловими товарами,  3 ЗОНЗ,  3 дошкільні навчальні заклади, 2 перукарні,  інші об’єкти – 13 (ЛПЗ, аптеки, офіси, автостанція).

За результатами виявлених порушень складено 20 протоколів

відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах, місцях масового скупчення людей.

Одночасно  просимо звернути увагу  керівникам релігійних громад, про необхідність дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів під час проведення богослужінь (дотримання маскового режиму та дотримання відстані між відвідувачами).