Фото без опису

 

08-14 лютого 2021р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 97 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 4 заклади громадського харчування, 40 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами,  44 об’єкти  торгівлі промисловими товарами,  3 аптеки, 3 перукарні,  інші об’єкти – 3 (офіси).

       За результатами виявлених порушень складено 13 протоколів

відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

    Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах, місцях масового скупчення людей. 

     На даний час продовжують діяти обмеження, які відповідають «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки згідно Постанови КМ України від 09.12.2020р. 

 № 1236.