ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Запрацював новий онлайн-сервіс для аграріїв - Державний аграрний реєстр.

Дата: 18.02.2021 14:10

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ для виробників
сільськогосподарської продукції

Сільгоспвиробники мають можливість скористатись послугами Державного аграрного реєстру (далі ДАР).

ДАР – це безкоштовна інформаційна система, яка містить актуальну інформацію про агровиробників та спрощує комунікацію з державними органами влади.

Через цей електронний майданчик агровиробник зможе легко, швидко та зручно користуватися державними послугами та сервісами онлайн.

Зокрема, ДАР покликаний спростити виробникам сільськогосподарської продукції доступ до програм державної підтримки та інших державної підтримки та інших державних сервісів шляхом використання електронних державних інформаційних  систем.

На даний час ДАР надає інформацію з 4-х реєстрів:

1. Державного земельного кадастру;

2. Державного реєстру речових  прав на нерухоме майно;

3. Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

4. Єдиного державного реєстру тварин.

За допомогою реєстру є можливість власникам земельних ділянок та їх користувачам перевірити коректність даних на землю, виявити помилки в реєстрах і подати заявки на їх виправлення, а також перевірити відповідальність даних про майнові права на землю, та за необхідність зареєструвати такі права.

Вже зараз послугами ДАР можуть скористатися усі сільгоспвиробники незалежно від форми господарювання, за умови відповідної реєстрації на сайті за посиланням https://www.ar.gov.ua/.