Фонд соціального захисту інвалідів повідомляє про зміни до Звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю за формою №10-ПОІ

Дата: 10.03.2021 14:59

Фонд соціального захисту інвалідів повідомляє про можливість фінансування державних програм соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів.

З метою недопущення порушень чинного законодавства повідомляємо субєктів господарювання, які ведуть свою діяльність на території громади про зміни до Звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю за формою №10-ПОІ та Інструкції щодо його заповнення, внесені наказом Мінсоцполітики №821 від 18.12.2020 р., зареєстрованим ів Міністрестві юстиції України 29.01.2021 р. №115/35737.

Нормативний акт опубліковано в Офіційному віснику України №1 від 12.02.2021 р.

Бланк звітності про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю розміщений на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту інвалідів за посиланням - https://www.ispf.gov.ua