Фото без опису

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

 

       01-07 квітня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 258 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 27 закладів громадського харчування, 128 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами, 59 об’єктів  торгівлі промисловими товарами,  7 перукарні, 2 школи, інші об’єкти – 35 (аптеки, офіси, ательє).

       За результатами виявлених порушень складено 12 протоколів

 відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

    Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах,  місцях масового скупчення людей.