31 травня 2021 року о 15:00 год. відбудуться громадські обговорення Детального плану території по зміні цільового призначення в м.Судова Вишня

Дата: 07.05.2021 12:10

Громадські обговорення

Судововишнянська міська рада повідомляє про проведення громадського обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації: «Детального плану території по зміні цільового призначення наданої для ведення особистого селянського
господарства – на землі транспорту (для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій)», в м.Судова Вишня, Львівської області, площею 0,1000 га. Кадастровий номер 4622410500:01:002:0461.

Підстава розроблення містобудівної документації – рішення сесії Судововишнянської міської ради № 71 від 28.01.2021р.

Замовник розроблення містобудівної документації – Судововишнянська міська рада.
Землекористувач – Макаруха Дмитро Зиновійович.
Розробник проекту – ФОП «Новіцький Роман Григорович».

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Судова Вишня пл. І. Франка, 4, (в приміщенні Центру надання адміністративних послуг) в робочі дні з 09:00 по 17:00 год.

Пропозиції громадськості до проекту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством у Центрі надання адміністративних послуг Судововишнянської міської ради до 29 травня 2021р.

Дата та час проведення: 31 травня 2021 року о 15:00 год.
Місце проведення: м. Судова Вишня пл. І.Франка, 4 (приміщення Народного дому).