У с.Волостків тривають роботи із реконструкції Волостківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (ЗПСМ)

Дата: 24.05.2021 12:25

Із минулого тижня тривають роботи із реконструкції Волостківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (ЗПСМ) в с.Волостків Судововишнянської громади.

Робочим проєктом передбачено заміна покрівлі, монолітне бетонне перекриття, заміна дверей та встановлення сучасної системи опалення, а також внутрішні оздоблювальні роботи у приміщеннях амбулаторії.

Замовником  реконструкції є Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації.

Загальна вартість проєкту становить 3 314,093 тис грн. З яких 10 % співфінансування буде виділено з місцевого бюджету, а інших 90% із державного бюджету.