31 жовтня 2021 року відбудуться проміжні вибори депутатів Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області у багатомандатному виборчому окрузі №5.

Дата: 16.06.2021 08:56

12 червня 2021 року відбулось засідання Судововишнянської міської територіальної виборчої комісії Яворівського району Львівської області.

На якому було прийняте рішення щодо призначення проміжних виборів депутатів

Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області

Беручи до уваги лист-повідомлення Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області про припинення повноважень депутата цієї ради Будзина Ярослава Володимировича у зв’язку із його смертю, керуючись частинами першою, другою та третьою статті 285 Виборчого кодексу України Судововишнянська міська територіальна виборча комісія Яворівського району Львівської області постановляє:

1. Призначити 31 жовтня 2021 року проміжні вибори депутатів Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області у багатомандатному виборчому окрузі №5.

2.  Визначити наступну кількість депутатських мандатів, які будуть розподілятися на проміжних виборах депутатів Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області у багатомандатному виборчому окрузі №5: 1 (один) депутатський мандат.

_________________________________________________

_________________________________________________