18 червня 2021 року Пункт екстенної медичної допомоги у м.Судова Вишня збагатився на ще один новий автомобіль швидкої допомоги.

Дата: 18.06.2021 20:03

18 червня Пункт екстенної медичної допомоги у м.Судова Вишня збагатився на ще один новий автомобіль швидкої допомоги.

Сьогодні у м.Новояворвськ відбулось урочисте вручення автомобілей марки Citroen Jumper п’ятьом  медичним установам: м. Новояворівська, м. Яворова, смт Немирів, смт Краковець та м. Судова Вишня.

Судововишнянський міський голова Зеновій Фольтович разом із старший фельдшером пункту ЕМД у м.Судова Вишня Галиною  Калужною та водіями швидкої  Петром Каркульовським і Михайлом Дигдалом офіційно отримали ключі від нового автомобіля.

Усі закуплені автомобілі укомплектовані згідно з сучасними вимогами та відповідають європеи?ським стандартам.

Отримати карети швидкої допомоги вдалося завдяки  підтримці та співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Львівської ОДА, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Щиро надіємось, що вчасне реагування та довіз пацієнта до медзакладу збільшить  людям шанси на продовження життя.

Більше фото за посиланням