УВАГА, УВАГА НЕ ПРОПУСТІТЬ

Львівська обласна служба зайнятості запровадила пілотний проєкт з кар’єрного консультування та психологічної підтримки жінок, котрі перебувають на обліку у ЦЗ/Філіях Львівської області «Дозволь собі бути»

Чому власне наш проєкт для жінок Станом на 01.05.2021 року 62,7 % від усіх зареєстрованих у службі зайнятості Львівщини безробітних складали жінки. І така ситуація цілком закономірна, адже для жінок завжди стоїть складний вибір між сім’єю та кар’єрою. Материнство прекрасне, але водночас для жінок, котрі прагнуть реалізуватися професійно, роки декретної відпустки призводять до втрати кваліфікації, «випадання» з професії, зниження впевненості у собі та власних силах .

Учасниці проєкту мають  змогу отримати індивідуальні послуги з кар’єрного консультування, під час яких:

конкретизують бачення роботи своєї мрії

проаналізують свій потенціал

розроблять стратегію власного працевлаштування

складуть конкретний план дій для успішного працевлаштування

отримають професійні поради та рекомендації щодо отримання роботи, формування професійної кар’єри та/або зміни професії

А ще – наші найкращі фахівці підготували для учасниць цікавезні та корисні вебінари з тем, що поєднують психологію та сучасні підходи до пошуку бажаної роботи

Про що йтиме мова на наших вебінарах :

про те, як розвивати впевненість у собі та жити в гармонії з собою і з світом

про пошук і розвиток свого таланту

про те, як розподіляти свої сили та залишатись у ресурсі

про розуміння власних емоцій і вміння ними керувати

про таємничі складові технології успіху

про реальний досвід звичайних людей, котрі проходили безліч співбесід

з роботодавцем

про розвиток цифрових компетенцій та використання їх для пошуку

роботи онлайн

про домашній бізнес та можливі ідеї для започаткування власної справи

Отож, публікуємо анонс на червень-липень 2021 року!

30.06.2021 Сайти з пошуку роботи, резюме та соцмережі. Який

взаємозв’язок?

08.07.2021 Технологія успіху

14.07.2021 Співбесіда - це просто! Реальні історії

21.07.2021 Вчимось контролювати власні емоції

28.07 .2021 Енергозбереження. Як залишатись у ресурсі?

Участь у вебінарах доступна для усіх бажаючих Тих, хто бажає взяти участь у тематичних вебінарах, просимо слідкувати за анонсами на сторінці Мостиської районної філії ЛОЦЗ та Профорієнтаційному віртуальному клубі ''Професійна кар'єра''.

Знайди свій талант та своє покликання

Реалізуй свій потенціал

Дозволь собі бути собою