Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

05 серпня  11 серпня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 181 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 17 закладів громадського харчування, 67 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами, 73 об’єкт торгівлі промисловими товарами, 4 перукарні, ДДЗ -1,  інші об’єкти – 19 (аптеки,  АЗС, майстерні).

За результатами виявлених порушень складено 1 протокол

відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм

Перевіряючи  виконання  протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.