Наказ відділу освіти, культури та туризму, сім'ї, молоді та спорту Судововишнянської міської ради № 01-06/46/2021 від 03.09.2021 "Про оголошення та проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора Бортятинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Судововишнянської міської ради Львівської області

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності судововишнянської міської ради"

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Наказ Міністерства освіти і науки України  №654 від 19.05.2020 року "Щодо примірного переліку питань"

НАКАЗ відділу ОКТСМС від 02.11.2021 № 01-06/57/2021

"Про внесення змін до наказу відділу освіти, культури та туризму, сім'ї, молоді та спорту Судововишнянської міської ради № 01-06/46/2021 від 03.09.2021 "Про оголошення та проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора Бортятинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Судововишнянської міської ради Львівської області"

ПЕРЕГЛЯНУТИ

про проведення конкурсного відбору на вакантну посаду керівника

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти

Бортятинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Судововишнянської міської ради Львівської області

81343,

вул. Річна, буд. 1,

с. Бортятин,

Львівська область

2. Найменування посади та умови оплати праці

Найменування посади: директор

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоровя, що не перешкоджає виконанню професійних обовязків.

4. Перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі

Претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти для участі у конкурсі подають такі документи:

• письмову заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографію або резюме;

• копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

• документ, який підтверджує знання української мови;

• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

• довідку про відсутність судимості;

• довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий строк подання документів для участі у конкурсі01 жовтня 2021р.

Місце подання документів - відділ освіти, культури та туризму, сімї, молоді та спорту Судововишнянської міської ради Львівської області, м. Судова Вишня, площа І.Франка,14 (другий поверх)

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору

- з  03 вересня по 01 жовтня 2021 року – подання претендентами документів;

з 04 жовтня по  08 жовтня 2021 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів та оприлюднення на офіційному веб-сайті засновника переліку осіб допущених до участі у конкурсному відборі;

- з 18 жовтня по 22 жовтня 2021 року  ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування;

02 листопада 2021 року – засідання конкурсної комісії, місце проведення конкурсу  - відділ освіти, культури та туризму, сімї, молоді та спорту Судововишнянської міської ради Львівської області, м. Судова Вишня, площа І.Франка,14 (другий поверх)

письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти.

перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

03 листопада 2021 року – оприлюднення на офіційному веб-сайті Судововишнянської міської ради інформації про рішення комісії.

6. Прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:

Каралюс Андріана Зеновіївна, тел. +38(097)-142-03-52