Фото без описуОперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

09 вересня  15 вересня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 132 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 9 закладів громадського харчування, 51 об’єкти торгівлі продовольчими  товарами, 60 об’єктів торгівлі промисловими товарами, 3 перукарні, 1 ДДЗ,  інші об’єкти – 8 (аптеки, майстерні, АТЗ, АЗС, поштове відділення).

За результатами виявлених порушень складено 5 протоколів відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах посилених карантинних обмежень, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей. Водночас, при виявленні порушень здійснюють відповідні заходи реагування.