З 15 вересня по 21 вересня 2021 р. буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 15.09.2021 15:36

Мостиське управління ГУ ДПСС у ЛО  повідомляє, що  відповідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області № 04-4-18/5596 від 16.08.2021 року про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році за допомогою авіації, на території Львівської області (в тому числі в Мостиському районі) в період з 15 вересня по 21 вересня 2021 р. буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Вакцинацією буде охоплена територія 17,3 тис.км2. Вакцину будуть розповсюджувати з літака.

Повідомляємо також органи місцевого самоврядування  про проведення даного заходу у вказані терміни та попереджаємо населення у разі виявлення приманок вакцинопакетів для диких тварин у місцях розкладання – не підбирати.