12.10.2021 року о 10:00 год. відбудеться позачергове засідання

виконавчого комітету Судововишнянської міської ради

_______________________________________

Розпорядження про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради - переглянути

Проєкт порядку денного - переглянути

Перелік проєктів рішень:

Назва рішення

1.

Про затвердження  порядку денного позачергового  засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 12.10.2021р.

2.

Про погодження щомісячної плати та встановлення додаткових пільг з плати за навчання у Судововишнянській дитячій школі мистецтв на 2021-2022 н.р.

3.

Про надання матеріальної допомоги до Дня захисника України гр.Скочилясу Степану Володимировичу, учаснику бойових дій.

4.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Будзин Наталії Василівні .

5.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Вентик Кароліні Степанівні.

6.

Про внесення змін до бюджету 2021 року загального фонду та спеціального фонду.

7.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Ковтка Ореста Станіславовича.

8.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Вязової Марії Іванівни.