05.11.2021 року о 12:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради

Дата: 25.10.2021 15:55

05.11.2021 року о 12:00 год. відбудеться чергове засідання

виконавчого комітету Судововишнянської міської ради

_______________________________________

Розпорядження про скликання чергового засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради - переглянути

Проєкт порядку денного - переглянути

Проєкти рішень:

Назва рішення

1.

Про затвердження  порядку денного чергового  засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 05.11.2021р.

2.

Про затвердження та оприлюднення проєкту рішення Судововишнянської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою на території населених пунктів Судововишнянської міської ради».

Аналіз регуляторного впливу переглянути

3.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Рижкову Василю Володимировичу.

4.

Про надання матеріальної допомоги гр.Бартиш Любові Михайлівні на лікування сина Бартиша Сергія Андрійовича.

5.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Струсу Михайлу Михайловичу.

6.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.Леснянській Надії Петрівні.

7.

Про надання матеріальної допомоги (щомісячної виплати) на лікування гр.Сарахман Юлії Сергіївні.

8.

Про надання гр.Балагуш Наталії Семенівні матеріальної допомоги на поховання чоловіка Балагуша Андрія Григоровича.

9.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами гр.Коваля Ігоря Михайловича.

10.

Про присвоєння адресного номера земельній ділянці для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд і ведення особистого підсобного господарства, площею 0,3631 га, по вул.І.Франка в с.Новосільці  гр.Гогоши Ірини Володимирівни .

11.

Про присвоєння адресного номера земельній ділянці для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0305 га, кадастровий номер 4622410500:02:001:0056 по вул.Коновальця в м.Судова Вишня  гр.Качор Данути Тадеївни .

12.

Про надання дозволу на виготовлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності ФОП Білявцю Віктору Петровичу.

13.

Про затвердження актів обстеження зелених насаджень .

переглянути
   14. Про затвердження протоколу від 18.10.2021р. засідання комісії з питань призначення Доброчинної стипендії Судововишнянської міської ради. переглянути