Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

25 листопада – 01 грудня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 349  моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 27 закладів громадського харчування, 113 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами, 141 об’єктів торгівлі промисловими товарами,  15 перукарень,  14 аптек, 1ДДУ, 5 ЗОНЗ, інші об’єкти – 33 ( поштові відділення,  АЗС, спортзали, офіси, майстерні, ЛПЗ, фінустанови).

За результатами виявлених порушень складено 19 протоколів  відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах посилених карантинних обмежень, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей. Водночас, при виявленні порушень здійснюють відповідні заходи реагування.