До конкурсу було допущено 2 осіб:
1. Чайківського Василя Даниловича,
2. Шалавило Галину Степанівну.

ВИСНОВОК КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ - ПЕРЕГЛЯНУТИ

СУПРОВІДНІ ДОКУМЕНТИ ДО КОНКУРСУ:

Наказ відділу освіти, культури та туризму, сім'ї, молоді та спорту Судововишнянської міської ради № 01-06/46/2021 від 03.09.2021 "Про оголошення та проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора Бортятинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Судововишнянської міської ради Львівської області

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності судововишнянської міської ради"

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Наказ Міністерства освіти і науки України  №654 від 19.05.2020 року "Щодо примірного переліку питань"

НАКАЗ відділу ОКТСМС від 02.11.2021 № 01-06/57/2021

"Про внесення змін до наказу відділу освіти, культури та туризму, сім'ї, молоді та спорту Судововишнянської міської ради № 01-06/46/2021 від 03.09.2021 "Про оголошення та проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора Бортятинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Судововишнянської міської ради Львівської області"

ВІДЕО МАТЕРІАЛИ КОНКУРСУ

Частина 1 (Представлення конкурсної комісії)

Частина 2 (Тестування конкурсантів)

Частина 3 (Ситуаційне завдання)

Частина 4 (Перспективний план розвитку закладу) Виступ кандидата - Чайківського В.Д.

Частина 5 (Перспективний план розвитку закладу) Виступ кандидата - Шалавило Г.С.