Фото без опису

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

 

      09  15 грудня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 436 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 33 заклади громадського харчування, 141 об’єкт торгівлі продовольчими  товарами, 192 об’єкти торгівлі промисловими товарами,  7 перукарень,  23 аптеки, 5 ЗОНЗ, інші об’єкти – 35 ( АС, офіси, майстерні, ЛПЗ, фінустанови).

       За результатами виявлених порушень складено 9 протоколів  відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

      Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах посилених карантинних обмежень, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей. Водночас, при виявленні порушень здійснюють відповідні заходи реагування.