Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень 16 – 22 грудня 2021р

Дата: 24.12.2021 14:14

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень!

16  22 грудня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 311 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 20 заклади громадського харчування, 113 об’єкт торгівлі продовольчими  товарами, 128 об’єкти торгівлі промисловими товарами,  5 перукарень,  35 аптеки, 1 ЗОНЗ, 1 ПТУ, 2 готелі, інші об’єкти – 6 (АЗС, пошта, фінустанови, страховка).

За результатами виявлених порушень складено 9 протоколів  відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах посилених карантинних обмежень, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей. Водночас, при виявленні порушень здійснюють відповідні заходи реагування.