Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень станом на 23 - 29 грудня 2021р.

Дата: 30.12.2021 09:06

23 29 грудня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 341 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 22 заклади громадського харчування, 124 об’єкти торгівлі продовольчими  товарами, 117 об’єкти торгівлі промисловими товарами,  9 перукарень,  29 аптек, 4 ЗОНЗ, 2 ДДУ, 2 готелі, 2 фітнесклуби, інші об’єкти – 30 (ЛПЗ, майстерні, АЗС, АС, фінустанови, офіси).

За результатами виявлених порушень складено 11 протоколів  відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах посилених карантинних обмежень, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей. Водночас, при виявленні порушень здійснюють відповідні заходи реагування.