Судововишнянська міська рада відповідно до розпорядження № 4/0/5 – 22ВА від 25.02.2022 року "про надання Львівській обласній військовій адміністрації матеріальних цінностей" зобов´язує усім підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності у Судововишнянській ТГ сприяти в отриманні Львівською обласною військовою адміністрацією та військовим командуванням матеріальних цінностей, продуктів харчування, медикаментів, товарів першої необхідності, тощо (далі – матеріальні цінності) за зверненням посадових та службових осіб Львівської обласної військової адміністрації на виконання заходів, спрямованих на оборону, цивільний захист, громадську безпеку і порядок.
На підставі цього розпорядження відпуск матеріальних цінностей здійснюється підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності у Судововишнянській ТГ на безоплатній основі.
 Голови сільських, селищних, міських рад Судововишнянської ТГ зобов´язані надавати необхідну допомогу посадовим та службовим
особам Львівської обласної військової адміністрації в отриманні матеріальних цінностей.

Розпорядження Львівської військової адміністрації   переглянути