12.04.2022 року об 11:00 год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради

Розпорядження про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради - переглянути

Проект порядку деннного - переглянути

Проєкти рішень

1.

Про затвердження  порядку денного позачергового  засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області від 12.04.2022 р.

2.

Про внесення  змін до бюджету 2022 року загального фонду та спеціального фонду.

3.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Судововишнянської міської ради Львівської області на 2022 рік .

4.

Про затвердження Висновку щодо зняття з реєстрації місця проживання малолітньої дитини Головацького Павла Васильовича, хх.хх.хххх р.н., без згоди батька Головацького Василя Степановича, хх.хх.хххх р.н.,  та надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини Головацького Павла Васильовича, хх.хх.хххх р.н.,  без згоди батька.