Фото без опису Фото без опису

Здійснення прямої військовою агресією росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань та загибелі українських громадян, що спричинило ситуацію гуманітарної катастрофи в країні. Більшість громадян України, які опинилися на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені покидати місця свого постійного проживання. Станом на сьогодні в нашій країні нараховується понад 10 мільйонів громадян, які стали вимушеними переселенцями. Просимо всіх свідомих мешканців Судововишнянської ТГ долучатися і допомогти вимушеним переселенцям: відкрити свої двері тим, у кого війна забрала дім! За більш детальною інформацією просимо звертатися  у ЦНАП м.Судова Вишня пл. Івана Франка,4.