Фото без опису

Рішенням виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 07.02.2022р. №29  було оголошено конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Центр культурних послуг Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області». Так на даний конкурс було подано пакет документів лише від одного кандидата.

Відповідно до статті 214 Закону України «Про культуру»  подані документи оприлюднюються з дотриманням вимог  Закону України «Про захист персональних даних».

Документи кандидата Пацули Степана Ярославовича на посаду директора комунального закладу  «Центр культурних послуг Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області:

  • заява про участь у конкурсі та про надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи;
  • мотиваційний лист.

переглянути

 

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту органу управління – Судововишнянської міської ради  (svgromada@ukr.net), які будуть передані конкурсній комісії.