Фото без опису

Від сьогодні люди можуть зареєструватись як ВПО через застосунок «Дія». Їхати у ЦНАП тепер не потрібно.

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей.

Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку. Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок.

Як отримати послугу для ВПО в застосунку Дія?

  1. Зайдіть у Дію та натисніть Послуги ? Отримати статус ВПО.
  2.  Вкажіть своє поточне місцеперебування, підтвердьте геолокацію та натисніть ? Продовжити. Геолокоція потрібна лише один раз, лише в межах комплексної послуги ВПО.
  3.  Якщо маєте дитину, можете отримати статус переселенця і для неї свідоцтво про народження підтягнеться в Дію або ж ви можете додати його вручну. Якщо ж дітей у вас немає, натисніть ? Зареєструватися без дітей.
  4.  Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу. Раптом у вас ще немає картки єПідтримка, оформте її в одному з банків-партнерів
  5.  Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.

От і все! Довідка ВПО з’явиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку єПідтримка.

Зверніть увагу! Послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. Команда Дії працює в турборежимі, щоб усі внутрішні переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн.

Для зручності всю потрібну інформацію щодо соціальної допомоги постраждалим від війни можна переглянути на сайті: https://groshi.edopomoga.gov.ua/