Мешканців Львова та Львівщини попереджають про високу та надзвичайну пожежну небезпеку (4 та 5 клас).
Також Головне управління ДСНС України у Львівській області попереджає, що за таких умов суха трава може зайнятись у лічені секунди навіть від залишеного недопалка.
Закликаємо громадян бути вкрай обережними з вогнем на відкритих територіях, а також під час прибирання присадибних ділянок.
Найперше: не випалюйте суху траву та сміття, не розводьте відкритий вогонь поруч із будівлями, не розкидайте недопалки на суху трав’яну підстилку.
Також категорично заборонено розведення вогнищ у лісі.
Спалювання сухої трави в умовах воєнного стану - це злочин, який може кваліфікуватися як диверсія.
Нагадуємо, для громадян сума становить від 3 060 до 6 120 гривень, для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 гривень. Відповідно до змін, які внесли у ККУ на початку березня, такі дії під час воєнного стану караються позбавленням волі, терміном на 15 років або довічним позбавленням волі.
В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером - 101.