Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги. Щоб розширити консультаційну підтримку працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”.

– Як перезапустити бізнес на новому місці?

– Які особливості трудових відносин під час воєнного стану?

– Які права та гарантії мають мобілізовані працівники?

Також Держпраці консультує щодо прав вагітних та жінок з дітьми під час воєнного стану, і щодо виплат та соціальних гарантій для прцівників під час воєнного стану.

Реалізація проекту здійснюється з метою підтримки бізнесу та попередження порушень прав працівників під час дії воєнного стану шляхом охоплення всіх категорій суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території України та мають потребу в отриманні відповідної консультативної допомоги.

Роботодавці зможуть отримати консультації з питань організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків, з питань, пов’язаних із релокацією бізнесу до безпечних регіонів та інших залишивши заявку на інформаційному порталі у розділі «Консультаційна підтримка роботодавців» (https://pratsia.in.ua) за посиланням: https://pratsia.in.ua/consultation.php.

Також працівники і роботодавці можуть отримати консультації скориставшись сервісом «Інтерактивний інспектор», а саме: надіслати запитання використовуючи чат-бот Telegram-каналу @Smudspbot; поставити запитання в групі Telegram-каналу Smudsp Call center посилання https://t.me/+vLLg54geUFE0YTYy ;

Відповіді на найбільш актуальні питання ви можете знайти:

 Якщо не знайшли відповідь, ви можете отримати її у дистанційному режимі:    зателефонувати за номером: (093) 472 25 30 (вартість згідно з тарифами вашого оператора); електронною поштою: [email protected]; заповнити форму для отримання роз’яснень ((https://smu.dsp.gov.ua/onlain-konsultatsiia/), головне управління Держпраці у Львівській області за номером: +380681404120