Фото без опису

Український ветеранський фонд, що діє при Мінветеранів, розпочав реалізацію проєкту з мікрофінансування ветеранського бізнесу. Ветерани та члени їхніх сімей, які стали ВПО, вже почали отримувати грошове відшкодування на ведення власної справи у розмірі до 20 000 грн.

До  ветеранів війни, входять особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постаждалих учасників Революції Гідності (далі – ветерани), членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України ( далі – члени сімей ветеранів), зокрема, підвищення їх конкурентоспоможності на ринку праці.

У зв’язку з викладеним вище інформуємо про наступне.

Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку, мають можливість отримати відшкодування на суму до 20 000 гривень включно.

Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки:

- зібрати необхідні документи (паспорт, довідку ВПО, виписка чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи, посвідчення, що підтверджує один із статусів ветерана війни, особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалого учасника Революції Гідності, члена сім'ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, або документ про належність до членів сім’ї ветерана, чеки на покупку після 24.02.2022 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД);

- надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму: https://20000.mva.gov.ua/;

- отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів).

Інформацію щодо такої підтримки можна отримати на офіційному сайті Фонду https://veteranfund.com.ua/, на сторінці у мережі Фейсбук https://bit.ly/3moZAUC.