Проєкт «Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю» передбачає проведення онлайн конкурсу «Громадські технології для людей з інвалідністю» на основній онлайн-платформі «Zrozumilo!» для усіх зацікавлених у саморозвитку та здобутті якісних знань.

Для кого цей курс? Курс створений в першу чергу для людей з інвалідністю, а також для всіх, хто бажає дізнатися про можливості інстументів civic tech та застосувати їх.

Структура курсу. Зазначений курс складається з 12 лекцій, на яких слухачів ознайомлюють з історією виникнення civic tech (технологічних рішень, що спрощують
комунікацію між державою, бізнесом і громадськістю) інструментами електронної демократії, які доступні в Україні, та іншими рішеннями, які сприяють дистанційному вирішенню проблем та висловленню громадянської позиції. Лекції супроводжені перекладом жестовою мовою. Проходження курсу є безкоштовним та передбачає тестування і отримання сертифікату. Розміщено курс за посиланням:

Мова курсу: українська та українська жестова мова.