Сьогодні, 29 червня відбулась 27 позачергова сесія VIII скликання Судововишнянської міської ради.

В роботі сесії взяли участь 12 депутатів міської ради і міський голова.

До порядку денного було затверджено 16 питань. За результатами розгляду прийнято 14  рішень, серед них:

• внесено зміни у міську цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022рік.
  • безоплатно передано на баланс КНП "Судововишнянська міська лікарня" медикаментів з балансу Судововишнянської міської ради  Яворівського району Львівської області.
  • включено до переліку 2 земельні ділянки для підготовки Лотів для продажу на конкурентних засадах та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.
  • надано земельні ділянки в оренду терміном на 1 рік для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  • встановлені ставки та пільги із сплати земельного податку на території Судововишнянської міської ради на 2023 рік.

Розглянувши всі питання порядку денного, Судововишнянський міський голова - Зеновій Фольтович закрив сесію.