Судововишнянська міська рада інформує, що  відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»; статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану; статті 8 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»; законів України «Про місцеві державні адміністрації» і «Про оборону України»,  на території Львівської області наказом Львівської обласної військової адміністрації від 08.08.2022 року №154/22 заборонено полювання на території Львівської області до припинення дії або скасування воєнного стану в Україні, за винятком регулювання чисельності окремих мисливських видів звірів з дотриманням вимог чинного законодавства України.

У документі зазначається, що таке рішення прийнято «з метою запобігання загрози життю та заподіяння шкоди здоров’ю населення на території Львівської області». При цьому єгері мисливських господарств усіх форм власності мають бути забезпечені формою не військового зразка, тобто без використання хакі чи камуфляжу.