Виконавчий комітет Судововишнянської міської ради попередньо розглянув  проєкту бюджету Судововишнянської міської ради на 2023 рік.

Наступний фінансовий рік також, на жаль, не буде простим для держави і громади. Чинне законодавство про воєнний стан обмежує статті видатків місцевих бюджетів. Тобто бюджет наступного року буде формуватись з урахуванням воєнного стану.

З метою врахування інтересів і пріоритетів жителів громади та ефективного розподілу коштів відповідно до Бюджетного регламенту Судововишнянської міської ради, Судововишнянська міська рада, оголошує громадське обговорення проєкту бюджету Судововишнянської міської ради на 2023 рік.

Дані пропозиції просимо надавати  до фінансового відділу, що знаходиться за адресою:м. Судова Вишня, пл. Івана Франка, 14 (1 поверх),  або направляти в електронному вигляді на  електрону адресу: sv@sudovavyshnia-gromada.gov.uafinvid.sudova@ukr.net.

Пропозиції повинні бути конкретно сформульовані та в межах повноважень міської ради.

Попередній розгляд проєкту бюджету Судововишнянської міської ради на 2023 рік - переглянути.