30 листопада відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.

На засіданні виконавчий комітет вирішив:

• надати матеріальну допомогу громадянам з інвалідністю І-ІІ групи та дітям-інвалідам Судововишнянської ТГ до Дня інваліда.
  • надати матеріальну допомогу на лікування мешканцям Судововишнянської ТГ згідно поданих заяв;
  • також було прийнято, як регуляторний акт, проєкт рішення «Про встановлення тарифу на послуги з поводження з твердими побутовими відходами на території міста Судова Вишня і окремих сіл Судововишнянської ТГ з 01.01.2023 р.», згідно якого встановлено тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для населення, бюджетних установ та ін. споживачів м. Судова Вишня (в. т. ч. с. Новосільці, мікрорайон Дармолівка), що надається комунальним підприємством «МОЄ МІСТО»  у сумі 25 грн за 1 особу, а також с. Бортятин, с. Довгомостиська, с. Княжий Міст, с. Дмитровичі, с. Волостків у сумі 20 грн за 1 особу.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.