Фото без описуФото без опису

30  грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Судововишнянської міської ради.

На засіданні виконавчий комітет вирішив:

  • утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Судововишнянської міської ради та затвердити її склад;
  • встановити тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами на території міста Судова Вишня та окремих сіл Судововишнянської ТГ з 01.01.2023 р.
  • затвердити перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт, на яких порушники та засуджені до громадських робіт повинні відбувати покарання у вигляді громадських робіт у 2023 році;
  • затвердити перелік об’єктів та видів робіт для виконання порушниками, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на території Судововишнянської міської ради (ТГ) у 2023 році.
Нагадуємо, що з 01.01.2023 року тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для населення, бюджетних установ та ін. споживачів м. Судова Вишня (в. т. ч. с. Новосільці, мікрорайон Дармолівка), що надається комунальним підприємством «МОЄ МІСТО» будуть становити:
- Тариф для населення, за 1 м. куб./ грн. - 212,76 грн. (25,00 грн. з однієї людини в місяць);
- Тариф для бюдж. організ, за 1 м. куб./ грн. - 222,90 грн.;
- Тариф для ін. споживачів, за 1 м. куб./ грн. -  233,00 грн.
Тариф на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для населення, бюджетних установ та ін. споживачів окремих сіл Судововишнянської ТГ, а саме с. Бортятин, с. Довгомостиська, с. Княжий Міст, с. Дмитровичі, с. Волостків, що надається комунальним підприємством «МОЄ МІСТО» будуть становити :
- Тариф для населення, за 1 м. куб./ грн. - 170,24 грн. (20,00 грн. з однієї людини в місяць);
- Тариф для для бюдж. організ, за 1 м. куб./ грн. - 178,34 грн.;
- Тариф для ін. споживачів, за 1 м. куб./ грн. -186,45 грн.
З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.