26 січня 2023 року відбудеться чергова 36 сесія VIII скликання Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Місце проведення:

м.Судова Вишня, пл.І.Франка, 14, в приміщенні міської ради, каб.міського голови.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ - переглянути

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО - переглянути

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ (ЗЕМЕЛЬНІ) - переглянути

ПРОЄКТ РІШЕННЯ  "Про затвердження звіту   виконання бюджету  Судововишнянської міської ради (територіальної громади) за  2022 рік"

ПРОЄКТ РІШЕННЯ  "Про внесення змін до бюджету 2023 року загального фонду та спеціального фонду".

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об'єктів за рахунок коштів міського бюджету на 2023 рік".

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про затвердження структури та штатної чисельності відділу освіти, культури та туризму, молоді та спорту Судововишнянської    міської    ради".

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про виділення коштів"

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про розгляд депутатського запиту"