Відкрито оновлену амбулаторію загальної практики-сімейної медицини м. Судова Вишня.
Приємним подарунком до нового 2023 року стало відкриття оновленої амбулаторії загальної практики-сімейної медицини м. Судова Вишня.
Особлива подяка Судововишнянському міському голові - Зеновію Фольтовичу, головному лікарю КНП "Судововишнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" - Юрію Макарусі за його особливий вклад у відновленні даної амбулаторії, а також колективу медичного закладу, депутатському корпусу, виконавчому комітету та усім причетним до вдалих перемін!
Рухаємося до перемоги і наближаємо стан медичного обслуговування населення до європейського рівня!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056233/0d6c962f0b8e64ec76244815acba4e26.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056233/a7a6c54ef3c4ab905b4812074d25b318.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056233/3f5d066b9c7f8ae63b9d54bb158fd901.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056233/f3a6cdaf256ee5cdd80912adcaf8b1dd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056233/8c69cd7ff2a1649999fd26fcb8fee966.jpg)