Правові підстави проведення конкурсу: частина друга ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанова Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення виконавчого комітету Судововишнянської міської ради від 27.02.2023 року  №48 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Судововишнянської міської ради" оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Судововишнянської міської ради.

Основними напрямками діяльності Центру є:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  •  надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Найменування посади: директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Судововишнянської міської ради.

Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015року № 526 "Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді"

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.30 години до 17.00 години з 01 березня 2023 року по 12 березня 2023 року.

Документи приймаються  за адресою:  81340, Львівська обл., Яворівський р-н, м.Судова Вишня, пл.І.Франка,14, відділ юридично-кадрової роботи Судововишнянської міської ради (І поверх);  електронна адреса: svgromada@ukr.net

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:
– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
– мотиваційний лист, складений у довільній формі;
– довідку про відсутність судимості;
–перспективний план розвитку комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської області.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Судововишнянської міської ради відбудеться в приміщенні Судововишнянської міської ради 22.03.2023р. о 12:00 год.

Рішення виконавчого комітету "Про  оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Судововишнянської міської ради"- переглянути

Зразок заяви - переглянути

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – головний спеціаліст відділу юридично-кадрової роботи ШВЕЦЬ Тетяна Володимирівна, електронна адреса: svgromada@ukr.net  моб.телефон: 0970266783