У зв’язку з численними зверненнями громадян області на гарячу лінію департаменту щодо фінансової підтримки у вигляді дотації за приріст поголів’я корів по обласній Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки повідомляємо про те, що дотація за  приріст поголів’я корів надаватиметься тільки суб’єктам підприємництва (юридичним особам, зареєстрованим сімейним фермерським господарствам, фізичним особам-підприємцям), які збільшили (приростили) поголів’я корів у період з 01 квітня минулого року до 01 квітня поточного року. Для фізичних осіб вищезазначена дотація не надається.

Однак, фізичні особи, які утримують від 3-х до 100 корів можуть отримати дотацію за утримання поголів’я корів у розмірі 5300 грн на одну голову, яка передбачається у поточному році через Державний аграрний реєстр. Вимогою до отримувачів дотації є те, що власники тварин мають бути зареєстровані у Державному аграрному реєстрі, а їх корови - в Реєстрі тварин.